Meist

www.artbutiik.ee on veebipood, mille eesmärk on oma kliendile pakkuda laia valikut unikaalseid käsitöötooteid.
Pakutavatel toodetel ei ole pikka tellimisaega ning neist saab rõõmu tunda juba paar päeva pärast tellimist.

Oled ehk kogenud, et pole midagi kinkida inimesele, kelle kunstimeel hindab ilu pisiasjades ning kes oskab nautida disainertoodete ainulaadsust – Art Butiigi veebipoest leiad kindlasti võimaluse ka sellisel puhul oma kingitusega särada ja palju rõõmu tuua!

Meie töö eesmärk on pakkuda klientidele killukest kunsti igasse päeva. Mis saaks olla parem, kui kunstniku käte soojust peegeldav tarbeteos – olgu selleks siis teekarp või fotoalbum – mis meenutab kinkijat ning pakub killukest päikest igasse päeva.

Luba siis endale seda rõõmu!

MEESKOND

Siin on Art Butiigi meeskond - inimesed, kes inspireerivad ja innustavad teineteist! :)

MARGE

 

 

Olen nelja lapse ema ja ühe väikese armsa tüdruku vanaema. Pesamunaga koju jäädes avastasin enda jaoks paberimaailma ja minu hing oli müüdud. See oli ja on tänaseni täpselt see, mida ma teha tahaksin. Väga palju olen ise õppinud, aga kui tundsin, et jään jänni, siis otsisin võimalust ennast täiendada oma ala meistrite käe all. Nii need oskused ja teadmised on kogunenud. Praeguseks tunnen ennast väga koduselt albumite, karpide ja raamatuköitmise maailmas. Avastada aga on veel palju põnevat!

MARIT 

Olen terve oma elu tegelenud kunsti ja käsitööga. Olen proovinud pea kõiki valdkondi: õmblemine, kudumine, heegeldamine, ehted, maalimine ja joonistamine, isegi kokakunsti tortide näol :) Viimasel ajal on siiski domineerivaks valdkonnaks jäänud paberikunst ja läbi selle enda väljendamine. Mulle meeldib luua ilu ja eriti tore on, kui see meeldib ka teistele! 

 

LEMBE

 

Olen kunstniku hingega insener ehk kõrgharidusega tehnikaspetsialist, kes loob, arendab ja kujundab tooteid. Ja see meeldib mulle väga!
Käsitöö on mind saatnud terve elu. Põhikooli tööõpetuse tunnid olid minu jaoks lausa lust. Rohkem hakkasin käsitööga tegelema 2010 aastal - peamiselt õmblemise, tikkimise ja paberitöödega. Tänasel päeval on jäänud domineerima paberitöö ning mu kodu on vallutatud selleks vajaminevate materjalide ja töövahenditega. Paberist on saanud kõige südamelähedasem materjal, millest kunsti luua.
Suurimaks naudinguks on pakkuda rõõmu ja rahulolu läbi enda valmistatud toodete.

 ALIS


Mina hoian kogu Art Butiigi tegevust sujuvalt töös ja teen kõik selleks, et klient saaks Art Butiigist vaid parima kogemuse. Kõik küsimused on alati teretulnud minu e-mailile alis@artbutiik.ee
Mul on10 -aastane poeg, kes minu tegevustel kogu aeg silma peal hoiab ning alati kõigele oma hinnangu annab. Igal juhul tema arvates on Art Butiigi tooted suurepärased! Aga lapse suu ju ei valeta! :)


Loodame kõigile pakkuda kauneid elamusi ja palju rõõmu läbi oma toodete.


Meeldivate kohtumisteni!

Art Butiigi meeskond